×

Boyanabilir Bez Çanta

 1. Çocuklar İçin En İyi 23 Nisan Hediye Fikirleri

  Çocuklar İçin En İyi 23 Nisan Hediye Fikirleri

  23 Nisan, Türkiye'de milli bayram olarak kutlanan önemli bir gündür. Çocukların da büyük bir heyecanla kutladığı bu özel gün, onların özgüvenlerini ve milli bilincini geliştirmek için harika bir fırsattır. Eğer siz de çocuklar için özel bir hediye arıyorsanız, boyama bez çantaları, tişörtler ve buzgulu sırt çantaları gibi özel ürünlerimize göz atabilirsiniz.

  Bu ürünler, çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Ürünlerimiz, çocukların keçeli kalemlerle boyayabilecekleri şekilde hazırlanmıştır. Bu sayede çocuklar, sevdikleri renkleri ve desenleri kendi zevklerine göre tasarlayarak eğlenceli vakit geçirebilirler.

   

  Bez çantalarımız, kalemliklerimiz, buzgulu sırt çantalarımız ve tişörtlerimiz, 23 Nisan temasına uygun olarak tasarlanmıştır. Türk bayra

  Daha fazla »
 2. Çocukların Çok Seveceği 3 Okul Öncesi Etkinlik Fikri

  Çocukların Çok Seveceği 3 Okul Öncesi Etkinlik Fikri

  Okul öncesi kreşlere ve anaokullarına giden çocukların okulda yaptıkları eğlenceli ve yararlı aktivitelerin başında etkinlik yapmak gelir. Etkinlik yapmak, çocukların çok sevdiği, ilgi duyduğu ve heyecanlandığı aktivitelerdir. Çocuklar bu etkinlikleri yaparken hem eğlenirler hem de öğrenirler. Eğlenirken öğrendikleri çocukların seveceği sınıf etkinliklerini sizler için sıraladık. İşte çocukların çok seveceği 3 okul öncesi etkinlik fikri!

  Okul Öncesi Etkinlik Çeşitleri Nelerdir?

  Okul öncesi öğrencileri, yaşları dolayısıyla oyun oynamak isterler. Öğretmenler de çocukların bu oyun isteklerini karşılayacak aynı zamanda yarar sağlayacak çeşitli etkinlikler düzenlemektedirler. Çocuklar bu aktiviteyi yaparken sınıf etkinlikleri şeklinde gerçekleştiği için arkadaşlarıyla bir arada yaparlar. Çocuklar etkinlikler sayesinde yardımlaşmayı, paylaşmayı da öğrenirler. 

  Okul önce

  Daha fazla »
 3. Kumaş Boyası Nasıl Yapılır?

  Kumaş Boyası Nasıl Yapılır?

  Kumaş Boyası Nasıl Yapılır?

  Kumaş Boyası Nasıl Yapılır
  Kumaş boyama, eskiyen ve rengi solan kıyafetlere uygulanabileceği gibi, yeni alınmış fakat rengi değiştirilmek istenen kumaşlara da uygulanabilir. Kumaş boyarken en dikkatli olunması gereken nokta, boyanmak istenen kumaşın özelliğidir. Desenlere sahip olan kumaşlara boyama yapmak oldukça zor olacaktır. Bunun yanında kumaşınızın saten ve ipek olması boyayı tutmamasına sebep olacaktır. Seçim yaparken tafta gibi kumaşlar yerine pamuklu kumaşları seçmeniz boyanın tamamen yüzeyde tutunmasını sağlayacaktır.
  Daha fazla »
 4. Unicorn Bez Çanta Boyama - Unicorn Nasıl Çizilir

  Unicorn Bez Çanta Boyama - Unicorn Nasıl Çizilir

  Unicorn Nasıl Çizilir ve Boyanır

  Öncelikle 35x40cm ebatlarında ham bez çantamızı düz bir zemine yerleştiriyoruz. Ardından size sunduğumuz "unicorn" desenini bez çanta içine yerleştiriyoruz.

  Yukarıdan hafif ışık gelmesi işinizi kolaylaştıracaktır.

  Dikkatlice ve acele etmeden şablonun etrafından taslağımızı çiziyoruz.

  Ardında  ortaya çıkan gökkuşağı ile bezenmiş sihirli atımız Unicorn ortaya çıkıyor.

  Ve sırada sadece Unicornumuzu dilediğinizce keçeli kalemler ile boyamak kalıyor. Keçeli kalem ile boyadığınız bez çantaları yıkadığınız zaman çiziminiz kaybolacaktır.

  Eğer çizdiğiniz desenin kalıcı olmasını istiyorsanız, sitemizde bulunan tekstil kalemlerini kullanabilirsiniz.

  Videolu olarak anlatımı sizler için hazırladık. İyi Eğlenceler. 

  Unicorn Boyama Şablonuhttps://bit.ly/3b6FB5G

   

  Daha fazla »
 5. Boyanabilir Kalemlikler

  Boyanabilir Kalemlikler

  Çocuklar İçin Boyanabilir Bez Kalemlikler

  Çocukların el ve göz koordinasyonunun gelişmesi için önemli bir etkinlik olan boyama aktivitesi çok farklı alanlarda ve farklı yüzeylerde gerçekleştirilebilir. Özellikle bir workshop etkinliğinde kullanmak için çocukların dikkatini çekecek ve boyanmak üzere hazır desenlere sahip kalemlikler sayesinde, işletmenizi tanıtabilir, çocukların keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Ailelerin de dikkatini çekecek bu etkinlik, işletmeniz için olumlu geri dönüşler de sağlayacaktır.

  Boyanabilir Kalemlikler

  Çocuklar pek çok bilgiyi, boyarken öğrenirler. İlgilerinizi bir yere çok yüksek derece verdikleri için çizgileri taşırmamaya dikkat ederler.

  Eğer sizler de hizmetlerinizi tanıtırken boyanabilir ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız:

  • Uçan kalem, minik peri, yetenekli palyaço,
  • Kitap okuyorum, meslekler,
  • Tren, sevimli helikopter,
  • Sonbahar, mutlu güneş,
  Daha fazla »
 6. Geri Dönüşüm Nedir?

  Geri Dönüşüm Nedir?

  Atık ürünlerin, çeşitli işlemlerden geçirilerek yeniden değerlendirilmesi ve üretim sürecine dahil edilmesi geri dönüşüm olarak tanımlanmaktadır. Ülkemizde yerel yönetimler, atık maddelerin yeniden değerlendirilebilmesi içi çeşitli projeler geliştirmektedir. Dünyada, geri dönüştürülebilir ürünler yedinci doğal kaynak olarak görülmeye başlanmıştır. Atık maddeler, gerekli ayrıştırmalardan geçtikten sonra, bez çanta ve baskı ürünleri olarak kullanılabiliyor.

  Geri Dönüşümün Önemi

  Dünyada, çeşitli doğal kaynakların azalmaya başlaması ve atık ürünlerin çevreyi kirletmeye başlamasıyla birlikte, geri dönüştürülebilir ürünler toplanmaya başlamıştır. Geri dönüşümün önemi ve amacı, atık maddelerin, ayrıştırılarak çöp miktarını azaltmak ve ayrıştırılan ürünlerin tekrardan üretime kazandırılabilmesidir.

  Tekrar kullanılabilecek olan atık madde türleri şunlardır;

  • Kağıt
  • Demir
  • Bakır
  • Plastik
  • Kauçuk
  • Elektr
  Daha fazla »
 7. Bez Çanta Nasıl Boyanır?

  Bez Çanta Nasıl Boyanır?

  Bez çanta nasıl boyanır sorusu evde bir şeyler üretmek isteyen kadınların ya da çocukları ile çeşitli etkinlikler yaparak vakit geçirmek isteyen ebeveynlerin sorduğu temel sorulardan bir tanesidir. Boyama özellikle bez çanta gibi ürünlerde oldukça keyifli ve yaratıcı zaman geçirilmesini sağlar. Anne ve babaların çocuklarının psiko-motor becerilerini geliştirmek için kullanabildikleri bu işlem ev hanımlarının geçim ve eğlence kaynağı da olabilir. Bu anlamda bez çanta nasıl boyanır sorusuna cevaben en çok tercih edilen yöntemleri şu şekilde sıralamak mümkündür.

  BOYAMA YAPMANIN ÇOCUKLAR İÇİN FAYDALARI

  Boyama, çocuklar için vazgeçilmez temel bir aktivite olarak karşımıza çıkmaktadır. Boyama yapmanın çocuklar için faydası saymakla bitmez. Boyama yapmak,  çocukların hayal gücünü geliştirmesini, sağ ve sol beynin birlikte çalışmasını, odaklanma becerilerini ve el becerilerini geliştirir. 

  Daha fazla »
 8. Herkese Toptan Bez Çanta

  Toptan imalatta olan hediyelik ürünlerin git gide daha da moda haline geldiği şu günlerde, sadece kendiniz için değil, etrafınızdakiler için de dönemin modası haline gelen toptan bez çanta modellerinden alabilir ve çevrenize hediye edebilirsiniz. Böylece hem tarzınızı yansıtabilir, hem de doğallığınızı yansıtmış olursunuz. Üstelik toptan bez çanta çeşitliliğinin günümüzde daha da arttığını düşünürsek, hediye alacağınız kişi veya kişilerin tam da istediği tarzda bez çantaları onlar için sınırsız çeşitten seçebilirsiniz.

  Kullanıcıların her geçen gün hem doğayla daha uyumlu, hem de daha dayanıklı ürünlere doğru yöneldiği durumu göz önünde bulundurulduğunda, baskısız bez çanta, kumaş ve üretim açısından istenilenlerin hepsini kullanıcılara sunuyor. Üstelik bez çantanızı, ister günlük hayatta arkadaşlarınızla bir yere çıkarken, ister işinize giderken, ister plastik torba tüketimini azaltmak ve doğaya uyumlu olmak için alışverişlerinizde

  Daha fazla »
Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.