×

Bez Kese

 1. Jüt Kese Modelleri Ve Fiyatları

  Jüt Kese Modelleri Ve Fiyatları

  Jüt kese istecanta.com da, kaliteli jüt kumaştan üretilmiş ürünlerimiz 5 farklı ebatta stoklarımızda bulunmaktadır. İster 10 adet ister 10 bin adet sipariş verebileceğiniz bu ürünlere transfer baskı ve serigrafi baskı yapılmaktadır. Bir çok alanda kullanılan jüt kese modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

   

  Daha fazla »
 2. Bez Kese Nedir?

  Bez Kese Nedir?

  Kına kesesi tercihlerinizde doğa dostu ve organik pamuk bez keseler kulanabilirsiniz. Kına kesesi üzerine renkli şekilde istenilen baskı yapılabilmektedir.

  Kına kesesi modelleri ve fiyatları için aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.

  Çeşitli organizasyonlarda kullanılan ve doğa dostu olarak da tanınan bezler, çanta ve kese gibi üretimlerde sıkça tercih edilir. Peki, bu bez materyalinden üretilmiş olan bez kese nedir ve nerelerde kullanılır birlikte görelim.

  Kına Kesesi Modelleri Ve Fiyatları Nedir, Nereden Alınır ?

  Bez keseler %100 olarak pamuktan üretimi olan, ihtiyaç duyulan her yerde ve alanda kullanılabilen bir üründür. Gelende ekru renklerde ve 41-42 tel sıklığıyla dokunarak oluşturulur. Bez keseler günümüz şartlarında bütün organizasyonların favorisi halini almıştır. Reklam sektörlerinin de sürdürülebilirliği açısından da çokça tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Ayrıc

  Daha fazla »
 3. Lavanta Kesesi Toptan: Özel Baskılı Ham Pamuk Kumaştan Yapıyoruz

  Lavanta Kesesi Toptan: Özel Baskılı Ham Pamuk Kumaştan Yapıyoruz

  Lavanta keseleri, doğal bir rahatlama sağlamak amacıyla kullanılan popüler bir aromaterapi ürünüdür. Yapıldığı malzeme ve dolum maddesi bakımından çevre dostu bir seçenek olan lavanta keseleri, ayrıca hoş bir koku ve rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, lavanta keseleri toptan satın almak isteyenler için özel baskılı ham pamuk kumaştan ürettiğimiz ürünlerimizi tanıtmak istiyoruz.

  Özel baskılı lavanta keseleri, markanızın ve mesajınızın etkili bir şekilde tanıtılmasına yardımcı olabilir. Özel baskılı ürünlerin yaratıcı tasarımları, müşterilerin ürünlerini veya hizmetlerini hafızalarında tutmalarını sağlar. Lavanta keseleri, özellikle spa, otel, düğün, kozmetik ve doğal ürün satıcıları için özel bir ürün tanıtımı sağlamak için kullanışlıdır.

  Lavanta keseleri, genellikle ham pamuk kumaştan yapılmaktadır. Bu malzeme, hem çevre dostu hem de dayanıklıdır. Ürünlerimiz, toptan müşterilerimizin talepler

  Daha fazla »
Tüm Görsel ve Marka Hakları Saklıdır, İzinsiz kullanım durumunda yasal haklarımızı korumak içim işlem yapılmaktadır.