Elyaf Çanta

Son dönemlerde herkesin elinde görülen elyaf çanta modelleri ideal bir reklam ve tanıtım aracıdır. İstenen ölçü, renk ve baskıyla kısa sürede hazırlanan "İşte Çanta" modelleri, farklı ölçülere özel olarak tasarlanır. Kulp uzunluğu elde taşımaya ve omza asmaya uygun olan çantaların yan kısımlarında kalan körük hacim açısından avantaj sağlar.

Geri Dönüşümlü Elyaf Çanta Modelleri

Çevrenin korunmasına katkı sağlayan tela çantalar, fuarlarda da kullanılabilir. 

Kurumsal logoyla tasarlanan modeller;

  • Ekonomiktir
  • Dayanıklıdır
  • Yeni nesil tercihlerle uyumludur
  • Geri dönüşümlüdür.

Çevre dostu çantalar kullanarak marka değeri üzerinde pozitif katkı sağlamak isteyenler online siparişlerini 7/24 tamamlayabilirler. Toptan siparişler 7-9 iş günü içerisinde hazırlanarak adrese teslim edilir. "Toptan Al Çok Kazan" sloganıyla sürdürülen kaliteli hizmetler, farklı kategorilerle desteklenir.

İhtiyaca Uygun Tela Çanta Tasarımı

Önceki yıllara gör artan tela çanta kullanımı, farklı model ve ölçü ihtiyacını da beraberinde getirmiştir. Farklı sektörlerde kullanıma uygun modeller tek kullanımlık değil uzun süreli kullanıma uygundur. Doğada %100 çözünebilen çanta modelleri, kalınlığıyla iç göstermez.

Elde ve omuzda kolay taşınan çantalar, renk ve tasarımıyla herkesin sahip olmak istediği ürünlerdir. 

Naylon poşetlerin parayla satılmaya başlanmasının ardından daha fazla rağbet gören ve tercih edilen tela çantalar çeşitli;

  • Görsel
  • Logo
  • Slogan ve
  • İletişim bilgileriyle firmaya özel hale getirilir. 

Bu şekilde fuar gibi yerlerde de dağıtıma uygun olan çantalar katlanarak el çantası içinde de taşınabilir.

Farklı Sektörlere Özel Tela Çanta Modelleri

Yatay veya dikey olarak tasarlanan tela çanta modelleri farklı ölçülere sahiptir. Baskılı ya da baskısız hazırlanan çantalar, kaliteli görsellerle herkesin beğenisine uygun olarak üretilir. Uzun süre kullanılabilme özelliğiyle ideal bir promosyon ürün olan tela çantalar, sahip oldukları özelliklerle farklı sektörlerde kullanıma uygundur.

Alışveriş, büzgülü, uygun fiyatlı, görsel açıdan zengin ve çevre dostu özelliklere sahip tela çanta modelleri, online olarak sipariş edilebilir. İşte Çanta dijital hizmetleri satış destek hattıyla herkese kaliteli hizmet ulaştırır. En popüler reklam ve tanıtım materyalleri arasında yer alan tela çantalar, kişi veya kuruma özel hale getirilebilir.