Günümüzde toptan hediyelik ürünlerin gün geçtikçe toptan bez çanta gibi artan bir trende sahip olduğu herkes tarafından kabul edilmektedir. Bu nedenle artan piyasa rekabeti ile birlikte toptan hediyelik ürün çeşitliliğinde hızlı şekilde artış görülmektedir. Bu toptan hediyelik ürün kapsamına giren bez çantalara olan rağbetin de gün geçtikçe artmaktadır. Günümüzde hediye seçimlerinde uzun süre kullanılabilecek dayanıklı hediyeler daha çok tercih edilir olmuştur ki kullanıcılar tarafından en çok tercih edilenler arasında baskılı hediyelik eşyalar gelmektedir. Kişiye özel olarak tasarlanan baskılı hediye eşyalarda en çok trend olan fotoğraf baskılı hediyelik eşyalardır. Kullanıcılar istedikleri fotoğrafları baskılı hediyelik eşyalara koyabildikleri için çok fazla tercih edilmektedir.
Kırmızı Baskısız Bez Çanta 
Bez çantalar da üzerine baskı yapılabilir hediyelik ürünler arasındadır. Baskılı bez çantalar hediyelik ürün olarak tercih edilmesinin yanı sıra birçok marka ve firma tarafından reklam amaçlı kullanılmaktadır. Tanıtımlarınız için promosyon bez çanta tasarımlarının uygulanabilmesi firmaların kendi markalarının reklamını en düşük maliyetle uzun süreli yapabilmesine olanak sağlamaktadır.
Promosyon Bez Çanta 
Baskılı ve baskısız bez çanta ürünlerinin tercih edilmesinin bir diğer sebebi de %100 doğal pamuklu ham bez kumaştan üretilmesi, hem doğaya hem de insan sağlına zarar vermemesidir. Kullanıcılar insan sağlığına zarar veren herhangi bir kimyasal madde barındırmayan bez çantaları gönül rahatlığıyla uzun süre kullanabilmektedir. Baskısız bez çanta modelleri de baskılı bez çanta kadar günümüzde tercih edilmektedir. İnsan sağlına ve doğaya zararlı hiçbir kanserojen madde içermeyen geri dönüşüme uygun olarak üretilen bez çantalar; uzun ömürlü, yıkanabilir ve dayanıklı olması birçok sektör ve kullanıcıya kullanım alanı sağlamaktadır. Toptan bez çanta nereden alınır sorusunun cevabı olarak ilk akla gelen öncü firmaların başında İşte Çanta gelmektedir. İşte Çanta firması, Türkiye genelinde en kaliteli bez çantaları en uygun fiyat ile üretmeyi hedeflemektedir. Firma ile İstanbul İstoç’da bulunan ofislerinden (Mahmutbey Mahallesi İstoç 25. Ada No:78 Bağcılar) ya da 0212 6432100 numaralı telefonu arayarak iletişime geçilebilir, bez çanta baskı fiyatları, baskısız bez çanta fiyatları hakkında detaylı bilgi alınabilir.
İşte Çanta iletişim bilgileri:
Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0212 673 21 00
E-posta: destek@istecanta.com