Hayatınızı Kolaylaştıracak 3 Laptop Çantası Türü

Teknolojinin gelişmesi ile her işimizi online platformlardan halletmeye başladık. İş görüşmeleri, toplantılar, eğitimler, dersler hepsi artık online olarak sürdürülebilmektedir. Tabi online hayata ayak uydurmak laptop, telefon ya da bilgisayar sahibi olmakla mümkündür. Bu süreçte laptop kullanmak diğer teknolojik aletler kullanmaya kıyasla daha verimlidir. Çünkü, laptop her yere taşınabilir özelliktedir ve telefon gibi boyutları küçük değildir. Bu nedenle laptop hemen hemen herkesin sahip olduğu teknolojik bir alettir. Tabi ki laptopu taşırken sizleri rahat ettirecek laptop çantası olmazsa olmazdır. Hayatınızı kolaylaştıracak, sizlere konfor sağlayacak 3 laptop çantasını sizler için derledik. İşte hayatınızı kolaylaştıracak 3 laptop çanta türü!

1- Laptop Çantası Bölmeli Sırt Çantası

1- Laptop Çantası Bölmeli Sırt Çantası

Laptopunuzu taşırken kullanabileceğiniz bu çanta ile laptopunuzu sırtınızda taşıyabileceksiniz. Böylece dengeli ağırlık taşımış olacak ve laptopunuzu taşırken pek yorulmayacaksınız. Bu çantayı laptopunuzu taşımak amacıyla kullanacağınız gibi sırt çantası olarak kullanmanız da mümkündür. Çanta üzerinde bulunan bölmeleri sayesinde dilediğiniz şekilde bu bölmeleri kullanacak ve küçük eşyalarınızı bu bölmelere koyabileceksiniz.

Avantajları:

 • Laptop çantasının avantajları içerisinde sayabileceğimiz çantanın bölmelere sahip olmasıdır. Bu özelliğe sahip olması sizlere ekstra konfor sağlayacaktır.
 • Bölmeler sayesinde içerisine küçük eşyalarınızı koyduğunuzda ve size lazım olduğunda hemen bulabileceksiniz.
 • Laptopunuzu en iyi şekilde koruyacak ve de güvenli taşımanızı sağlayacaktır.
 • Sırt çantaları diğer çantalara göre sizlerin daha rahat şekilde taşımasını sağlar.

2- Askılı Kanvas Postacı Laptop Çantası

2- Askılı Kanvas Postacı Laptop Çantası

Postacı kanvas çantalar sıklıkla karşılaştığımız çanta modelleridir. Özellikle öğrencilerin çokça tercih ettiği bir model olan bu çanta son zamanlarda iş hayatında da oldukça çok kullanılmaktadır. Ayrıca içerisine laptopların sığdığı ve de laptop çantası olarak kullanılabilen bu çantalar oldukça tarz duruyor.

Avantajları

 • Laptop çantaları laptopunuzu güvenli şekilde taşınmanızı sağlar. Postacı çantasının da en büyük avantajı laptopunuzu en iyi şekilde korumayı başarmasıdır. 
 • Kalitesi ve özenli üretimi ile son derece sağlam bir yapıdadır.
 • Bu çantaların avantajı her kombine rahatlıkla uyması ve sizlerin kombinine ayak uydurmasıdır.
 • Postacı laptop çantaları diğer çanta fiyatlarına kıyasla son derece uygun fiyatlara sahiptir.

3-  Kanvas Heybe Laptop Çantası

3-  Kanvas Heybe Laptop Çantası

Kanvas kumaştan üretilen heybe laptop çantası postacı çanta ile benzerlik göstermektedir. Postacı çantalardan farklı boyutları ve kesimidir. Heybe çantalar, postacı çantalar gibi son derece kullanışlı çantalardır.

Avantajları

 • Kanvas heybe laptop çantası ister laptop isterseniz de günlük hayatta kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış çantalardır.
 • Laptonuzu taşırken oluşabilecek darbelere karşı korur.
 • Laptopunuzun olmazsa olmaz parçaları olan, şarj aleti, mouse gibi araçları taşımanızı sağlar.

En Uygun Laptop Çantaları İşte Çanta'da

İşte Çanta sizlere kaliteli ürünler sunabilmek ve bu ürünleri en uygun fiyatları ile sahip olabilmenizi sağlamak amacıyla sizlere hizmet vermektedir. Farklı sitelerde laptop çanta fiyatları değişkenlik gösterse de en uygun fiyatlar İşte Çanta’da yer almaktadır. Bu fiyatları şu şekilde sayabiliriz: kanvas postacı çantası olarak adlandırılan laptop çanta fiyatı 149 tl’dir. Bunun yanı sıra diğer laptop çantası ıcon sırt çantası olarak adlandırılmış iki farklı modeli vardır. Bu modellerden bir tanesinin fiyatı 199 tl iken diğer laptop çantasının fiyatı ise 129 tl’dir. Sizlere en güzel, en kaliteli ürünleri sunma hedefinde olan ve bunun için özenle çalışan İşte Çanta daima sizleri düşünmektedir.

Bu yazımızda herkesin sıklıkla kullandığı laptop çantalarını ve çeşitli laptop çanta türlerini ele aldık. 3 farklı çeşitte laptop çanta modellerini inceleyerek sizlere bu çantaların sağladığı avantajları açıkladık.